Παρουσίαση του βιβλίου ‘Το Δώρο’ της Κατερίνας Παπαποστόλου στη Βέροια, στο CAFE -GALLERY «εκτός χάρτη» ( Ελ. Βενιζέλου 43)
![](https://www.zwes.gr/wp-content/uploads/2018/03/dwro-beroia-2018-150x150.jpg)
Την Τετάρτη 28 Μαρτίου 2018 και ώρα 7 το απόγευμα, στη Βέροια στο CAFE –GALLERY «εκτός χάρτη» ( Ελ. Βενιζέλου 43) θα γίνει η παρουσίαση του βιβλίου «Το Δώρο» της Κατερίνας Παπαποστόλου, η πρώτη αυτοβιογραφία σκύλου με τη δύναμη του μαγικού ρεαλισμού, που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Welldone.